Web’de Arama Yaparak Para Kazanmak

Web’de Arama Yaparak Para Kazanmak

Web’de Arama Yaparak Para Kazanmak

İnternette bir şeyler arayarak Nakit kazanma fikri fazlasıyla cazip görünebilir. Çünkü zati bilmediğiniz şeyleri araştırırken yaptığınız eylemden belli bir kazanç ele geçirmek sizi fazlasıyla Mesut edecektir.

Web’de aramalar yaparak, Nakit kazanmanız sizi bir anda Varlıklı etmeyecektir; fakat oturduğunuz yerden belli bir gelirin sahibi olabilirsiniz.

Google’da bir şeyler aradığınız için sana Nakit vermez; fakat bu işi yapan sitelere kaydolarak Nakit kazanabilirsiniz. Örneğin; SwagBucks sana internetten yaptığınız her arama için swag parası ödemektedir.

Burası bir arama portalıdır ve yeteri kadar swag parası biriktirirseniz harbi paraya çevirerek PayPal benzeri hesaplara aktarabilirsiniz.

Bu alanda her site ayrımlı ücretler ödemektedir ve çalışma sistemleri değişebilmektedir. vasat olarak bakıldığında ise 3 ile 300 lira arasında değişen ücretler olduğu görülmektedir.

Bir başka arama portalı olan ZoomBucks da sana internette aramalar yaptırarak Nakit ödemektedir. Buna İlave olarak ayrımlı yollar da sunmakta ve kazancınızı artırmak için fırsatlar vermektedir.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0