Link Kısaltarak İnternetten Para Kazanın

Link Kısaltarak İnternetten Para Kazanın

Link Kısaltarak İnternetten Para Kazanın

para kazan

İnternetten para kazanma yolları arasında en popüler olanlardan birisi de link kısaltarak para kazanma yöntemidir. Fazla vakit harcamanız gerekmeyen bu yöntem çoğu insanın tercih sebebidir.

Link Kısaltma Sistemi Nedir ?

Link kısaltma servisleri diğer bir değişle reklam platformları da diyebiliriz . Çalışma mantığı çok basittir , link kısaltma firmaları çeşitli markalardan reklamlar alırlar ve bu reklamları link geçiş sayfalarına yerleştirirler , siz siteye girip kendi bağlantınızı kısalttığınızda size reklam içeren kısa bir link verilir bu bağlantıya tıklayan insanların karşısına siteden siteye göre değişen 5-15 saniye arasında bir süre bekler ve reklamı geç butonuna basar. Reklamı geç butonuna bastığı anda sizin hesabınıza bakiye eklenir.

Linkleri Nasıl Paylaşarak Para Kazanabilirim ?

Kısa linklerinizi paylaşmanız için önerdiğimiz sitelerden bir tanesi Facebook’tur. Günümüzde çok sayıda genç kitle kullanmasa da orta yaşlı insanların bulunduğu gruplarda kısa linklerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. Paylaşırken insanların dikkatini çekebilecek yazılar ve resimler de eklemeyi unutmayın . Örneğin aktif bir futbol grubuna girin ve grup içerisinde maç linki adında paylaşım yapın , birçok kişi buna tıklayacaktır.

Diğer bir yöntem ise internet sitesi kurmaktır. Kendinize bir internet sitesi açın sitenizin amacı apk oyun , dosya , temalar veya bilgisayar programları olabilir . İnsanlar sizin sitenizden birşey indirmek ister ve sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanılabilecek Link Kısaltma Servisi

Aslında bu iş ile uğraşan pek çok platform bulunmakta fakat bazı siteler yanlış sayım yaparken bazıları düşük ücretler ödemektedir . Uzun yıllardır bu işler ile uğraşan birisi olarak sizlere tavsiye ettiğim siteleri ekliyorum : PND.TL BC.VC TR.LİNK

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0