Blog site açarak para kazanma

Blog site açarak para kazanma

Blog site açarak para kazanma

fazla uzun zamandır bilgisayar başında Nakit kazanmak için seçenek edilen yollardandır. Fiyatsız servisleri kullanarak veya kolay bir şekilde bizzat WordPress sitenizi kurarak bizzat bloğunuzun sahibi olabilirsiniz.

Dikkat faktörüz şart olan nokta; belli bir alana yönelik (niş) harbiden Alaka çekici bir blog olmasıdır. lazım konuların farklılığı lazım yazma şekliniz ile insanları müptela etmelisiniz.

Şu Lahza halihazırda milyonlarca blog zati yer alıyor ve bunlar arasından sıyrılıp çıkabilmeniz gerekiyor. başka türlü Nakit kazanmanız düş, imaj olacaktır.

Spesifik konuları seçerek onlara Müsait bloglar açmanızı tavsiye ederim.

ÖRNEĞİN; moda üzerine bir blog açmak, harbiden büyük bir iştir ve bir ekip gerektirir. fakat yalnızca ayakkabılar üzerine bir blog açmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

özdeş vakitte rakiplerinizi iyi belirleyerek yola çıkmalısınız. Örneğin; Google’a alerji testi yazdığınız vakit, şahsi bloglardan ziyade resmi internet sayfa sitelerinin çıktığını göreceksiniz.

Resmi internet sayfa siteleri ile rakip olmak adına, henüz spesifik konulara yönelerek boyunuza Müsait rakipler bulabilirsiniz.

Yazma ile alakadar yetenekliyseniz ve bunları okutabileceğinize inanıyorsanız blog açmak sana belli bir kazanç getirecektir. Bunlara karar verdikten sonra blog açma işi ile alakadar profili nette basitçe bulabilirsiniz.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0